Väikesed remonditööd

Väikesed remonditööd siseruumides hõlmavad tavaliselt väiksemaid hooldus- ja parandustöid, mis on vajalikud sisekeskkonna säilitamiseks ja parandamiseks. Väikesed remonditööd on olulised, et hoida siseruumid hästi hooldatud. Need aitavad vältida suuremate probleemide teket ja parandavad kogu elukvaliteeti. Meie teenused aitavad Teil säilitada majutuse head seisukorda ja pakkuda külalistele meeldivat kogemust.

Tagasi teenuste nimekirja >          

väikesed remonditööd
Tagame Teie kinnisvara tõrgeteta toimimise!

Väikesed remonditööd ja hooldus

Kahjustuste parandamine, värvimistööd

Väikeste aukude või pragude parandamine seintel või lagedel, samuti põrandate parandamine kriimustuste või plekkide korral. Seinte või lagede värvimine, et värskendada ruumi välimust või katta kahjustusi.

Elektritööd

Väiksemate elektritööde tegemine, näiteks pistikupesade või lülitite asendamine, valgustite paigaldamine või remontimine. Põrandakütte kaabli rikke leidmine ja remont.

Torutööd, sanitaartehnilised tööd

Lekete või tilkumise asukohtade väljaselgitamine ja likvideerimine/parandamine, kraani asendamine, valamu ummistuste kõrvaldamine. Lisaks veefiltrite, segistite ja tihendite vahetamine jms.

Uste ja akende hooldus

Ukse- ja aknaraamide korrastamine, uste liikuvuse ja lukkude hooldamine. Tihendamine ja isoleerimine: soojustusmaterjalide paigaldamine akende, uste või pragude tihendamiseks, et suurendada energiatõhusust. Lukkude vahetus ja võtmete vahetus.

Põrandate ja muude pindade hooldus

Põrandate lihvimine, vahatamine või hooldusõlitamine, et säilitada nende välimust ja vastupidavust. Köögi töötasapinna hooldus (süvapesu ja hooldusõlitus).

Mööbli monteerimine ja parandamine

Uue mööbli kokkupanek ja olemasoleva mööbli parandamine, näiteks kapiuksed või sahtlid.

Õhksoojuspumba hooldus

Filtrite puhastamine, gaasi taseme kontrollimine seadmes, programmeerimine jms.

Miks on väikesed remonditööd ja hooldus vajalikud?

Aitame hoida Teie majutusasutuse atraktiivsena ja külalistele meeldivana. Väikesed remonditööd on osa majutuse pidevast hooldamisest ja juhtimisest, et tagada kvaliteetne majutuskogemus ja hea maine.

Külaliste mugavus ja turvalisus: Majutusasutustes peatuvad külalised ootavad mugavust ja turvalisust. Väikesed remonditööd võivad hoida majutuse ruumid heas seisukorras ja vältida võimalikke probleeme, mis võiksid külaliste kogemust häirida, näiteks pragunenud põrandaplaadid, lekked või ukse lukustuse probleemid.

Positiivne külaliskogemus: Korralikult hooldatud ja renoveeritud majutusettevõte võib anda külalistele positiivse kogemuse, mis omakorda suurendab nende rahulolu ja tõenäosust tagasisidet jätta või tagasi tulla tulevikus.

Majutuse maine ja reiting: Majutusasutuste reitingud ja arvustused on olulised uute broneeringute ligimeelitamiseks. Hooldatud ja renoveeritud majutusasutus saab paremaid reitinguid ja on atraktiivsem potentsiaalsetele uutele külalistele.

Väärtuse suurendamine: Remonditööd võivad aidata suurendada teie majutusasutuse väärtust. Täiendused ja parandused võivad aidata tõsta majutuse hinda ja suurendada majutuse nõudlust.

Pikaajaline säilitamine: Väikesed remonditööd aitavad vältida suuremate probleemide teket tulevikus. Näiteks võib väiksema lekke õigeaegne parandamine vältida veekahjustusi ja suuremaid remonditöid.

Seaduslikkus ja regulatsioonid: Mõnes piirkonnas võivad majutuse pakkujad olla kohustatud hoidma oma majutust vastavuses kohalike ehitus- ja ohutusnõuetega. Seetõttu võivad väikesed remonditööd olla vajalikud, et vastata nendele nõuetele ja vältida õiguslikke probleeme.

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top