Puitpõranda hooldus

Puitpõranda hooldus on hädavajalik, et säilitada selle esteetiline välimus, vastupidavus ja sära ning tagada, et see kestaks aastaid, säilitades samas oma väärtuse ja ilu. Tõhus ja professionaalne puitpõranda hooldus, mis hõlmab põhjalikku puhastust, lihvimist, õlitamist või lakkimist vastavalt põranda vajadustele.

Tagasi teenuste nimekirja >          

puitpõranda hooldus
Tagame Teie puitpõranda pikaealisuse!

Puitpõranda hooldus

Puhastamine

Puhastamine hõlmab puitpõranda põhjalikku tolmu ja mustuse eemaldamist, kasutades sobivaid puhastusvahendeid ja -meetodeid.

Lihvimine ja viimistlemine

Kui puitpõrand on kulunud või kahjustatud, võib osutuda vajalikuks põrand lihvida ja seejärel uuesti viimistleda. See protsess taastab põranda väljanägemise ja kaitsekihi.

Õlitamine või lakkimine

Hooldus võib hõlmata puitpõranda õlitamist või lakkimist, et taastada kaitsekiht ja anda põrandale uus läige.

Väiksemad parandustööd

Kui puitpõrandal on kriimustusi, mõlke või väikseid vigu, teeme soovi korral väiksemaid parandustööd, et taastada põranda ühtlane välimus.

Nõustamine ja hooldussoovitused

Soovi korral anname Teile nõu puitpõranda õige hoolduse ja säilitamise kohta ning soovitada parimaid tooteid ja meetodeid.

Miks on puitpõranda hooldus vajalik?

Kaitse kulumise eest: Igapäevane kulumine ja jalatsite kandmine võivad puitpõrandat kriimustada ja kulutada. Korrapärane hooldus aitab vähendada kulumist ning säilitada põranda esialgne välimus.

Niiskuse kontroll: Puit reageerib niiskusele, paisudes ja tõmbudes kokku vastavalt keskkonna niiskustasemele. Õige hooldus aitab säilitada optimaalset niiskustaset ja kaitsta puitu liigse niiskuse eest, mis võib põhjustada deformatsiooni.

Plekkide ja vedelike eemaldamine: Kui plekid või vedelikud satuvad puitpõrandale, on nende kiire eemaldamine oluline, et vältida püsivaid plekke ja kahjustusi. Hooldustoimingud, nagu õigeaegne puhastamine, aitavad säilitada põranda puhtust.

Värvimuutuste ennetamine: Puitpõrandad võivad aja jooksul pleekida või muuta värvi, eriti kui neid mõjutab otse päikesevalgus. Hooldusmeetmete abil, näiteks päikesekaitse ja regulaarne puhastamine, saab ennetada soovimatuid värvimuutusi.

Puidu kuivatamine ja niisutamine: Kuiv õhk võib puitu kuivatada ja põhjustada pragunemist või lõhenemist. Hooldusvahendid, nagu niiskuse reguleerijad ja puiduõlid, aitavad säilitada puitu õiges niiskustasemes.

Viimistluse säilitamine: Lakitud või õlitatud puitpõrandad vajavad regulaarset hooldust, et säilitada nende kaitsekiht. See hoiab ära kulumise ja kaitseb puitu niiskuse eest.

Tervislik sisekliima: Regulaarne puhastamine ja hooldus aitavad säilitada tervislikku sisekliimat, vähendades tolmulesta ja allergeenide kogunemist põrandale.

Puitpõranda eluea pikendamine: Õige hoolduse abil saab puitpõrandate eluiga märkimisväärselt pikendada. See hõlmab nii igapäevaseid puhastustoiminguid kui ka perioodilisi hooldustöid.

Lakitud puitpõranda hooldus - tehtud tööd

Puitpõrand enne hooldust:

Puitpõrand peale laki pealekandmist:

Puitpõrand peale laki kuivamist:

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top