Terrassi hooldus

Terrassi hooldus on oluline, et tagada selle pikaealisus ja hea väljanägemine. Regulaarne hooldus aitab säilitada selle ilu, ohutust ja funktsionaalsust, pikendades samal ajal selle kasutusiga ning vähendades tulevikus tekkida võivate probleemide riske ja kulusid. Pakkuge oma külalistele meeldivat kohta, kus soojade ilmadega hommikusööki nautida, päevitada või õhtuseid vestlusi läbi viia.

Tagasi teenuste nimekirja >          

terrassi hooldus
Tagame Teie terassi värske ilme, vastupidavuse ja ohutuse!

Terrassi hooldus

Puhastamine

Eemaldame lehed, oksad ja muu prahi terrassilt. Peseme terrassi survepesuriga, et eemaldada mustus, hallitus ja sammal. Vajadusel kasutame spetsiaalseid terrassi puhastusvahendeid.

Lihvimine, värvimine ja kaitse

Kui Teil on puitterrass, võib olla vajalik perioodiline lihvimine ja värvimine või lakkimine, et kaitsta puitu ilmastiku mõjude nagu päikese või vihma eest, et vältida hallituse tekkimist. Metall- või plastterrassid võivad vajada rooste või plekkide vastu kaitset.

Struktuuri kontrollimine

Kontrollime terrassi struktuuri, et veenduda, et see on stabiilne ja ohutu kasutamiseks. Vaatame üle toestused, kinnitused ja muud olulised osad. Kontrollime, kas terrassil on lahtisi naelu või kruvisid, ning kinnitame need.

Miks on terrassi hooldus vajalik?

Pikaealisus: Korrapärane hooldus võib pikendada terrassi eluiga. See hoiab ära kahjustuste teket ja aitab säilitada terrassi struktuuri terviklikkust.

Ilmastiku mõju vähendamine: Terrass on pidevalt välismõjudele avatud, sealhulgas päikese, vihma, lume ja tuule mõjudele. Hooldamine aitab kaitsta terrassi nende ilmastikutingimuste eest, mis võivad põhjustada värvi pleekimist, puidu mädanemist või muud tüüpi kahjustusi.

Ohutus: Korralikult hooldatud terrass on ohutum kasutada. Kui terrassi struktuuris esineb kahjustusi või lahtisi osi, suureneb vigastuste oht.

Esteetiline välimus: Hooldus aitab säilitada terrassi väljanägemist. Regulaarne puhastamine ja vajadusel värvimine või viimistlus aitab hoida terrassi kena ja kutsuvana.

Väärtuse säilitamine: Hästi hooldatud terrass võib suurendada kogu kinnisvara väärtust. Kui terrass näeb hea välja ja on korras, muudab see kogu majutusasutuse atraktiivsemaks.

Hallituse ja seente ennetamine: Korralik hooldus aitab vältida hallituse ja seente kasvu terrassil, eriti kui tegemist on puitterrassiga. Hallitus ja seened võivad mitte ainult kahjustada terrassi struktuuri, vaid võivad olla ka terviseriskiks.

Kulude kokkuhoid: Ennetav hooldus võib säästa raha pikas perspektiivis, kuna see võib vähendada vajadust suuremate remonditööde järele või isegi terrassi täieliku väljavahetamise vajadusele.

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top