Muru niitmine

Muru niitmine ja hooldamine on oluline osa majutuse aia ja välisruumi korrashoiust. Regulaarsed hooldustegevused aitavad säilitada tervisliku ja ilusa muru, mis on meeldivaks lisandiks Teie majutusasutuse aia või välisruumi üldisele välimusele.

Tagasi teenuste nimekirja >          

muru niitmine
Niidame ja hooldame Teie muru!

Muru niitmine ja hooldamine

Niitmine

Regulaarne niitmine aitab hoida muru ühtlase kõrgusega ja stimuleerib tihedamat kasvu.

Kastmine

Muru kastmine on eriti oluline kuivematel perioodidel, et tagada roheline ja lopsakas murupind.

Väetamine

Muruväetise kasutamine vastavalt vajadusele, et pakkuda murule vajalikke toitaineid. Väetamine aitab säilitada muru rohelust ja tugevust.

Õhutamine

Aeratsioon on oluline samm, mis aitab muru juurtele rohkem hapnikku ja toitaineid kättesaadavaks teha ning parandab vee imendumist.

Seemendamine

Muru seemendamine vastavalt vajadusele, et katta paljad kohad ja parandada muru üldist tihedust.

Trimmerdamine

Muruga piirnevate aiaservade ja pöõsaaluste trimmeradmine, kuhu muruniidukiga on raske ligi pääseda.

Murujääkide eemaldamine

Liigsete murujääkide kokkuriisumine ning utiliseerimine.

Muru niitmine ja hooldamine oluline osa üldisest aia- või välisruumi hooldamisest, tagades mitte ainult välisilme vaid ka muru tervise ja vastupidavuse. Õigeaegne niitmine aitab luua meeldiva keskkonna ja säilitada muru tervislikku seisundit. 

Hooldatud ja ilus muru loob positiivse esmamulje ning aitab luua külalistele meeldiva tervituskeskkonna.

Millest sõltub muru niitmise hind?

Murupinna suurus: Suurema murupinna niitmine võib nõuda rohkem aega, tööjõudu ja ressursse, mis võib mõjutada teenuse hinna tõusu.

Niitmise sagedus: Mida sagedamini on vaja muru niita, seda suurem on tõenäoliselt teenuse hind. Näiteks võib regulaarne nädalane niitmine olla odavam kui harvemini toimuv niitmine.

Muru seisukord: Kui muru on tugevalt rikutud, ülekasvanud või vajab muud erilist tähelepanu, võib see mõjutada hindamise keerukust ja seega ka teenuse hinda.

Lisateenused: Kui lisaks niitmisele on vaja teisi teenuseid nagu muru väetamine, aeratsioon, umbrohutõrje või äärte pügamine, võivad need teenused mõjutada koguhinda. Kompleksteenused, mis sisaldavad mitmeid teenuseid, võivad olla soodsama hinnaga kui tellida kõik teenused eraldi.

Muru kalle ja konarlikkus: Kui muru on ebatasane või seal on kaldeid, võib niitmine olla keerulisem ja ajamahukam, mõjutades seeläbi teenuse hinda.

Lepingu tüüp: Kui sõlmite pikaajalise lepingu või tellite teenuse kogu hooajaks, saame pakkuda soodustusi, mõjutades seeläbi hinda.

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top