Lumekoristus ja libedusetõrje

Talvine lumekoristus on oluline tegevus, kuna see aitab tagada ligipääsu kinnisvara juurde, hoiab ära libeduse ja tagab ohutuse. Pakume lumekoristust kinnistu hoovis ning krundiga piirnevatel tänava kõnniteedel. Lumekoristuse ja libedusetõrje eesmärk on tagada ohutu liikumine Teie külalistele ning ennetada libisemisest põhjustatud vigastusi ja õnnetusi.

Tagasi teenuste nimekirja >          

lumekoristus
Puhastame lumest Teie kinnistu!

Lumekoristus ja libedusetõrje

Lume lükkamine

Hoovis ning krundiga piirneval alal lükatakse lumi spetsiaalsete masinatega, et eemaldada suured lumehunnikud teedelt, parkimisaladelt ja kõnniteedelt. Väiksemad käiguteed, õuetrepid ning prügikastide ümbrus puhastatakse käsitsi lumelabidaga.

Libedusetõrje

Lisaks lumekoristusele hõlmab talvine teenus ka libedusetõrjet, et vältida libeduse teket. Selleks kasutatakse soola, liiva, killustikku või muid jäätõrjevahendeid sõltuvalt sellest, millisel pinnal libedusetõrjet vaja on. Oluline on tagada, et valitud meetodid oleksid ohutud pindadele ja keskkonnasõbralikud.

Lume äravedu

Lume äravedu Teie kinnistu territooriumilt kui on tekkinud suure lumehulga kogenemine, et see ei takistaks ligipääsu ja ei ohustaks turvalisust.

Katuselt lume eemaldamine

Talve jooksul võib lumi koguneda katusele, mis võib põhjustada koormust ja struktuurilisi probleeme. Aitame ohutult ja tõhusalt eemaldada lund ka katuselt.

Millest sõltub lumekoristuse hind?

Lumekoristuse hind sõltub mitmest tegurist, kuna see võib varieeruda olenevalt erinevatest tingimustest ja Teie vajadustest.

Lume kogus ja tüüp: Mida rohkem lund tuleb koristada, seda rohkem ressursse, aega ja tööjõudu on vaja. Samuti võib mõjutada lumetüüp, näiteks märg ja raske lumi võib olla raskem koristada kui kerge ja kuiv lumi.

Kinnistu suurus: Suuremad kinnistud nõuavad rohkem ressursse ja aega koristustöödeks, mis võib mõjutada hinda.

Ligipääsetavus: Raskemini ligipääsetavate kohtade puhastamine, nagu kitsad kõnniteed või keerukad maastikud, võib suurendada töö keerukust ja seega ka hinda.

Teenuse sagedus: Regulaarne lumekoristus (nt pärast iga lumetormi) on soodsam kui ainult hooajaline koristus.

Kasutatavad masinad ja varustus: Spetsiaalseid masinate kasutamine, nagu lumepuhurid või lumelükkurid, mõjutab teenuse hinda. Käsitsi lume lükkamine on küll odavam kuid ajakulukam.

Lepingu liik: Pikaajalised lepingud või hooajalised kokkulepped mõjutavad hinna stabiilsust.

Teenusepiirkond: Teenuse hind võib varieeruda sõltuvalt piirkonnast ja asukohast. Väljaspool Pärnu linnapiiri lisandub koristusteenuse hinnale kilometraaži hind.

Täpsema hinnapakkumise tegemiseks vastavalt konkreetsetele tingimustele on oluline arutada teenuse sisu ja võtta arvesse Teie individuaalseid vajadusi.

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top