Koristusteenus

Oleme spetsialiseerunud eluruumide põhjalikule puhastamisele ja koristamisele. Meie koristusteenus hõlmab kõikide elamuruumide, sealhulgas elutoa, magamistubade, köögi, vannitubade ja muude ruumide puhastamist. Meie poolt pakutud koristusteenus võib olla regulaarne või tellitav vastavalt Teie vajadustele ja eelistustele.

Tagasi teenuste nimekirja >          

koristusteenus
Hoiame Teie eluruumid puhtana!

Koristusteenus sisaldab:

Põrandate puhastamine

Põrandate tolmuimejaga puhastamine ja pesemine. See hõlmab ka vaipade ja vaipkatete puhastamist.

Köögi puhastamine

Köögipindade, seadmete ja söögiriistade puhastamine. Nõude pesemine nõudepesumasina olemasolul (masinasse panek ning hiljem kappidesse /riiulitesse paigutamine).

Sanitaarruumide puhastamine

Vannitubade ja tualettide puhastamine, sh tualettide, vannide, duššide ja valamute puhastamine.

Tolmu pühkimine

Kõikide pindade, sealhulgas mööbli, riiulite, aknalaudade ja kappide tolmu ja mustuse eemaldamine.

Voodipesu ja rätikute vahetamine

Voodipesu, rätikute ja muude linade vahetamine, tagades, et need oleksid puhtad ja värsked uute külaliste jaoks.

Prügikastide tühjendamine

Prügi- ja taaskasutusmahutite tühjendamine ja puhastamine.

Kellele meie koristusteenus mõeldud on?

Koristusteenus on mugav just Teile kui soovite säästa aega ning tagada, et Teie kinnisvara eluruumide siseruumid oleks alati puhtad ja hoolitsetud.

Koristusteenus aitab tagada, et Teie Airbnb majutus vastaks külaliste ootustele ja standarditele, mis aitab luua positiivseid külaliskogemusi ja hoida Teie Airbnb üüriühikut nõudluse keskmes.  Koristusteenus on kasulik Teile, kui soovite oma majutust kvaliteetselt ja professionaalselt hallata.

 Meie poolt pakutav koristustusteenus on ühekordne või regulaarne teenus, mil puhastame Teie kinnisvara eluruumid perioodiliselt vastavalt kokkulepitule.

Koristusteenus - kuidas kujuneb hind?

Koristusteenuse hinna koostamisel arvestame kõigi järgmiste teguritega, et leida parim teenus Teie vajadustele ja eelarvele:

Teenuse tüüp: Koristusteenuse hinna määravad suuresti teenuse tüüp ja ulatus. Näiteks võib lihtne koristus, mis hõlmab pindade puhastamist ja tolmu pühkimist, olla odavam kui sügavpuhastus, mis hõlmab põhjalikumat puhastustööd.

Ruumide suurus: Ruumide suurus ja kogupindala mõjutavad hindamist. Suurema pinna koristamine võtab rohkem aega ja ressursse ning seetõttu võib hind olla kõrgem.

Koristuse sagedus: Regulaarne koristus, mis hõlmab koristamist kindlatel kuupäevadel või sagedamini, võib olla kallim kui ühekordne koristus.

Ruumide seisukord: Ruumide praegune seisukord mõjutab hindamist. Kui ruumid on eriti määrdunud või vajavad suuremat puhastust, võib teenuse hind tõusta.

Asukoht: Teenuse hind võib varieeruda sõltuvalt piirkonnast ja asukohast. Väljaspool Pärnu linnapiiri lisandub koristusteenuse hinnale kliometraaži hind.

Lisateenused: Kui soovite täiendavaid teenuseid, näiteks akende pesemist, vaipade keemist puhastamist või mööbli erihooldust, võib see mõjutada teenuse hinda.

Tööjõu- ja materjalikulud: Teenuse hinna koosseisu kuuluvad ka tööjõu- ja materjalikulud, näiteks puhastusvahendid ja -seadmed.

Lepingupikkus: Kui sõlmite koristusteenuse pikaajalise lepingu, saame pakkuda soodsamat hinda.

Erinõuded: Kui kliendil on erinõuded, näiteks spetsiifiliste puhastusvahendite kasutamine või ajakava piirangud, võib see mõjutada hinna kujunemist.

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top