Haljastus ja selle hooldamine

Haljastus ja selle hooldamine hõlmab erinevaid tegevusi, mille eesmärk on säilitada ja parandada välisruumide rohelist keskkonda. See on oluline osa üldisest kinnisvara hooldusest, tagades mitte ainult esteetilise väljanägemise, vaid ka aia tervise ja ohutuse. Hästi hooldatud aed loob majutusasutuse positiivse esmamulje ning pakub külalistele meeldivat ja hubast keskkonda.

Tagasi teenuste nimekirja >          

haljastus
Aitame säilitada Teie aia ilu, tervise ja funktsionaalsuse!

Haljastus ja selle hooldamine

Väikepuude ja põõsaste hooldus

Okste lõikamine, pügamine, surnud osade eemaldamine, kastmine, multšimine, vajadusel väetamine ning kahjurite tõrje, talveks ettevalmistamine.

Puulehtede koristus sügisel

Lehtede kokku riisumine, kokkupanek ning äravedu säilitamaks aia esteetilise välimuse.

Heki pügamine

Regulaarne heki pügamine tagab heki soovitud kuju, kontrollib selle kõrgust ja laiust ning tagab tervisliku ja esteetilise välimuse.

Rohimine ja umbrohutõrje

Regulaarne rohimine ja vajadusel umbrohutõrje tagavad haljastuse puhtuse ja hoiduvad soovimatutest taimedest.

Tänavakivide ja maja sokli ääre puhastamine umbrohust

Umbrohu eemaldamine tänavakivide ning maja sokli äärtest tagab puhta ja korrastatud välimuse ning vähendab võimalikke kahjulikke mõjusid.

Miks on haljastus ja selle hooldamine oluline?

Esteetiline väärtus: Korras ja hästi hooldatud haljastus lisab kinnisvara üldisele välimusele esteetilist väärtust. Ilus aed võib suurendada kinnisvara väärtust ning pakkuda meeldivat keskkonda Teie külalistele.

Moraalne ja psühholoogiline heaolu: Roheline keskkond on seotud inimeste heaolu ja rahuloluga. Ilus aed võib parandada meeleolu, vähendada stressi ja pakkuda lõõgastust. Hooldatud välisruum soodustab Teie külaliste vaba aja veetmist ja aktiivset elustiili.

Ohutus ja funktsionaalsus: Korralikult hooldatud haljastus tagab ohutu liikumise aias. Näiteks regulaarne muruniitmine ja oksaraie võivad vähendada libisemise ja kukkumise ohtu. 

Taimede tervis: Regulaarne hooldus, sealhulgas kastmine, väetamine ja õigeaegne umbrohutõrje, aitab säilitada taimede tervist. See omakorda tagab, et taimed kasvavad tugevana, õitsevad korrapäraselt ja on vastupidavamad haigustele.

Aja ja raha sääst: Regulaarne hooldamine võib ära hoida suuremaid probleeme ja vajadust kulukate parandustööde järele. Näiteks regulaarne kärpimine ja pügamine takistavad puude ja põõsaste liigset kasvu ning aitavad vältida suuremahulisi korrastustöid.

Kokkuvõttes on haljastuse hooldamine oluline nii visuaalse kui ka funktsionaalse aspekti tõttu ning see mõjutab positiivselt elukvaliteeti ja keskkonna üldist atraktiivsust.

Lisaks aitab see tagada majutusasutuse külalistele meeldiv ja ohutu keskkond ning säilitada majutusasutuse hea maine. 

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top