Akende pesu

Majutuse korraldamisel on akende puhtus oluline osa külaliste heast kogemusest. Akende pesu aitab tagada külalistele selge vaate ja valgustatud ruumi ning annab positiivse esmamulje. Puhtad aknad on eriti tähtsad, kui akendest avaneb kaunis vaade Pärnu mererannale, jõele või linna panoraamile. Samuti annab see majutusele hooldatud ja professionaalse välimuse.

Tagasi teenuste nimekirja >          

akende pesu
Säravpuhtad aknad, valgusküllased ruumid!

Akende pesu teenus sisaldab:

Aknaklaaside puhastamine

Aknaklaaside pesemine spetsiaalsete vahenditega, et tagada plekkideta ja selge vaade.

Aknaraamide ja servade puhastamine

Aknaraamide ja servade, sh aknapalede puhastamine mustusest, et tagada ühtlane puhas välimus.

Aknaklaaside kuivatamine ja poleerimine

Aknaklaaside kuivatamine ning viimistlemine, et vältida triipude ja veepiiskade jäämist.

Akende pesu käigus puhastatakse aknaklaase, et tagada läbipaistvus ja selge vaade väljapoole. Puhtad aknad aitavad valgust paremini läbi lasta ja parandada siseruumide valgustust. Puhtad aknad aitavad säästa energiat, kuna need võimaldavad loomulikku valgust tungida ruumidesse.

Akende pesu sagedus sõltub keskkonnast ja aja jooksul kogunenud mustusest. Aknaid võib vaja minna pesta mõne nädala, kuu või kvartali tagant. Kuid sagedus võib varieeruda vastavalt konkreetsele olukorrale ja isiklikele eelistustele. Puhtad aknad aitavad säilitada Teie majutusasutuse ilusa välimuse ja loovad parema valgustuse siseruumides.

Millest sõltub akende pesu hind?

Teenuse lõplik hind võib varieeruda mitmete tegurite tõttu. Siin on mõned peamised tegurid, mis mõjutavad aknapesu hinna kujunemist:

Akende arv ja suurus: Mida rohkem aknaid teil on ja mida suuremad nad on, seda rohkem tööd ja aega kulub nende puhastamiseks, mis võib suurendada hinna.

Akende ligipääsetavus: Akende asukoht ja ligipääsetavus võivad mõjutada hinda. Kui aknad asuvad kõrgel või neile on raske ligi pääseda, võib olla vaja spetsiaalseid tööriistu ja varustust, mis võivad tõsta teenuse hinda.

Aknaklaaside seisukord: Kui aknaklaasid on väga määrdunud, plekilised või vajavad lisahooldust, võib see nõuda rohkem aega ja vaeva, mis suurendab teenuse hinda.

Teenuse sagedus: Regulaarne akende pesu (näiteks iganädalane, igakuine või kvartaalne teenus) võib olla odavam kui üksikute akende pesemine, kuna regulaarne hooldus hoiab aknad puhtana ja vähendab töömahukat puhastust.

Erijuhtumid ja erinõuded: Kui akende puhastamine hõlmab erijuhtumeid, nagu ehitusjärgne puhastus, akende eemaldamine või erilised hooldustööd, võib see mõjutada teenuse hinda.

Teenusepiirkond: Teenuse hind võib varieeruda sõltuvalt piirkonnast ja asukohast. Väljaspool Pärnu linnapiiri lisandub koristusteenuse hinnale kilometraaži hind.

Soovite täpsemat infot teenuse kohta?

Saatke meile hinnapäring ning vastame Teile 24 tunni jooksul. Leiame alati parimad lahendused lähtuvalt Teie vajadustest.

Scroll to Top